ZostanRentierem.com – stabilne inwestycje w nieruchomości komercyjne 5


ZostanRentierem.com – stabilne inwestycje w nieruchomości komercyjne.

Portal Zostanrentierem.com został stworzony od podstaw przez grupę specjalistów
w dziedzinie nieruchomości, finansów oraz inwestycji. Zespół działa od czterech lat i tworzą go osoby posiadające zarówno długi staż w branży, jak młodzi ludzie o świeżym spojrzeniu. Dzięki kompilacji zasobów osób pracujących w Zostanrentierem.com serwis jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Jeżeli posiadasz lub masz możliwość uzyskania dużych środków finansowych, chcesz zainwestować swoje fundusze, jednak nie wiesz jak bezpiecznie pomnażać swój majątek, to jest to portal dla ciebie.

Rentier jest osobą, która osiąga zyski poprzez wynajem lokali użytkowych, a dokładniej
z tytułu opłacanego czynszu przez najemcę.

Tego typu nieruchomości przeznaczone dla celów komercyjnych są aktualnie głównym celem deweloperów, gdyż inwestycje są bardzo dochodowe. Jednakże, nie musisz być deweloperem, ani posiadać szczególnej specjalistycznej wiedzy, aby móc zacząć zarabiać na rynku nieruchomości.

Portal Zostanrentierem.com zapewni ci pomoc podczas procesu inwestowania
w nieruchomość. Jeśli tylko chcesz, specjaliści z zakresu nieruchomości komercyjnej będą uczestniczyć na każdym etapie zakupu: od wyboru odpowiedniego lokalu komercyjnego, marketu, galerii handlowej, biurowca po podpisanie aktu notarialnego i przekazanie własności. Nawet jeżeli rozpocząłeś już działania w tym kierunku, zespół serwisu będzie w stanie ci pomóc w sfinalizowaniu dobrej inwestycji.

Zakup nieruchomości komercyjnej przy pomocy ekspertów będzie o tyle prosty, że nie będziesz musiał się martwić o to, kto będzie wynajmował twój lokal – serwis proponuje lokale z już znajdującym się tam najemcą. Jak to się odbywa? Bardzo prosto, stajesz się właścicielem nieruchomości, a sprawdzony przez fachowców wynajmujący będzie systematycznie regulował opłaty czynszowe – czysty zysk.

Tego typu dochodowe nieruchomości komercyjne charakteryzują się wysoką stopą zwrotu, to znaczy, że kupiona nieruchomość w stosunkowo szybkim czasie zacznie przynosić zyski.

Portal służy jako pośrednik pomiędzy osobami chcącymi sprzedać nieruchomość komercyjną, a tymi którzy chcieliby ją nabyć.

Możesz się zwrócić do naszych konsultantów zarówno w przypadku, gdy chcesz kupić merket z najemcą, galerię handlową z najemcą, biurowiec z najemcą bądź sprzedać lokal użytkowy. W jednej jak i w drugiej sytuacji zrobią oni co w ich mocy, aby wybrać odpowiedni lokal bądź najemcę sieciowego. Bez potrzeby przeszukiwania Internetu
i porównywania ofert, wszystkie formalności zostaną załatwione przez fachowców. Dla twojej wygody, i abyś nie musiał tracić swojego czasu.

Na portalu w zakładce Poradnik Inwestora znajdziesz podstawowe informacje na temat branży, porady jak wystartować na rynku nieruchomości oraz dokładny opis podstawowych zagadnień i definicji. Odpowiedni lokal możesz znaleźć za pomocą wyszukiwarki. Została ona podzielona na cztery kategorie: poszukiwać możesz w zakresie poszczególnych lokali, pod względem marketu (wynajmującym często okazuje się być Biedronka, Pepco, PKO BP, Alior Bank), siedziby w galerii handlowej bądź możesz zakupić nawet cały biurowiec. W wyszukiwarce wpisujesz interesujące cię parametry, takie jak cena “od i do” oraz wysokość stopy zwrotu “od i do”. Wyszukane obiekty są opisane pod względem lokalizacji, ceny, wysokości czynszu, kosztów właściciela, wysokości stopy zwrotu, powierzchni oraz innych szczegółowych informacji.

Jeżeli posiadasz jakieś wątpliwości, chciałbyś dowiedzieć się więcej i poszerzyć swoją wiedzę na temat sprzedaży i kupna lokali użytkowych, to załoga witryny Zostanrentierem.com jest cały czas do twojej dyspozycji. W celach konsultacyjnych możesz zadzwonić do odpowiednich specjalistów. Witryna na na bieżąco pokazuje ilu aktualnie jest dostępnych konsultantów na linii. Wystarczy wpisać swój numer, a serwis gwarantuje, że któryś z konsultantów oddzwoni do ciebie w przeciągu 28 sekund.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 komentarzy do “ZostanRentierem.com – stabilne inwestycje w nieruchomości komercyjne

 • Max

  W końcu jestem właścicielem niezłej nieruchomości,która przynosi już spore zyski.A wszystko to dzięki stronie ZostanRentierem.com,gdzie zostałam poinformowany o wszystkich pozytywnych i negatywnych stronach tego przedsięwzięcia.

  • Emik

   Hejka Max,ja już od dawna nie martwię się o przyszłość i finanse. Osiągnęłem swój cel komercyjny.Jestem właścicielem dość dobrze prosperującego biurowca,który wynajmuję innym i takim sposobem jest super.Ale,żebym do tego doszedł potrzebowałem fachowej porady,co zrobić,żeby na tym nie stracić.I tak weszłem na stronę ZostanRentierem.com i wtedy dowiedziałem się wszystkiego.

 • Doti

  Nie spodziewaliśmy się tego.Rodzice na prezent ślubny,kupili nam dochodową nieruchomość a dokładniej lokal komercyjny.Nie mieliśmy planu jak go zagospodarować,więc weszliśmy na stronę ZostanRentierem.com i umówiliśmy się na spotkanie z doradcą i wszystko nam pomógł zrozumieć.Od tej pory nasza przyszłość jest stabilna finansowo.

 • Mati

  Długo myślałem w co zaiwestować.Szukałem w różnych miejscach,pytałem się też znajomych,aż któregoś dnia przypadkowo natknołem się na stronę ZostanRentierem.com.Dowiedziałem się tam wszystkiego i stwierdziłem,że moim celem komercyjnym będzie duża sieć handlowa w której będę wynajmywał lokale osobom które będą w stanie skorzystać z takiej oferty.

  • Krzycho

   Cześć Mati,ja właśnie jestem takim najemcą Żabki,i powiem Ci chwalę sobie ten wybór.Co prawda na razie nie jest mój,ale może z czasem to się zmieni.To dzięki stronie ZostanRentierem.com tak wszystko fajnie wyszło,na razie stopniowo małymi kroczkami a w przyszłości może własna nieruchomość.Pozdrawiam